Hizmetlerimiz

Ev & Ofis Temizliği

Ev & Ofis Temizliği

Güzelbahçe Halı Yıkama olarak ev ve iş yerleriniz için profesyonel temizlik çözümleri sunuyoruz.

Güzelbahçe Halı Yıkama fabrikası İzmir'n sayılı temizlik firmaları arasındadır. Ev Temizliği ve büro temizliği nin yanında otel, banka, lokanta ve benzeri sektörlerin temizlikteki profesyonel yardımcısıdır. Eviniz ve büronuzun temizliğini uzman ekibimiz yapsın, siz de zamanınızı sevdiklerinize ayırın. Ev temizliğinde günlük temizlik, kişinin evde bulunan dağınıklıkları toparlaması, halıları süpürüp yerleri silmesinden meydana gelen kısa ve genel bir temizlik türüdür. Bu temizlikgenellikle sık olarak tekrar edilmesi gereken, esasında tozların alınmasına yönelik, örneğin; bebeği olan bir ailede yerlerin tozlu olmamasını sağlayan ve de çok fazla vakit almayan bir temizlik türüdür.

Bu ev temizliğinde dikkat edilmesi gereken temel bir takım kurallar ya da püf noktalar bulunmaktadır. Bunlardan ilki ev temizliği esnasında ilk olarak çok temiz alandan kirli alana doğru gidilmesi gerektiğidir. Örneğin; evimizde tuvalet ya da banyo kirli alan olarak kabul edilirken, yatak odası ise temiz alan olarak kabul edilebilmektedir. İlk olarak temiz alanın temizlenerek kapatılması kirli alandaki pisliğin temiz alanlara yayılmasını engellemek açısından önemlidir.

Derin temizlikte ise; perdelerin tek tek yıkanması bu esnada camların özenli bir biçimde silinmesi, halıların kaldırılarak bütün mobilyaların silinmesi, mümkünse halı ve koltukların temizletilmesi ya da temizlenmesi, mutfak raflarının silinmesi gibi daha derin ve uğraştırıcı olan işler yer almaktadır. Bu temizlik çok sık yapılmasa da düzenli aralıklarla tekrar edilmesi son derece temiz ve ferah bir eve kavuşulmasını sağlayacaktır.

0 (532) 708 63 35
Pazartesi-Pazar: 09:00 – 21:00
HEMEN ŞİMDİ ARAYIN