Şirket Profili

Şirket Profili

Güzelbahçe Halı Yıkama uzman kadrosu ve teknolojik altyapısı ile Güzelbahçe genelinde temizlik çözümleri sunar.

Güzelbahçe Halı Yıkama çeyrek asra dayalı tecrübe ve birikimi ile, işin durumuna göre profesyonel ekibi ile, kendisinden hizmet talep eden bireysel ve kurumsal müşterilerine tam zamanlı ve ya part-time olarak hizmetler sunmaktadır.

Firmamız güzelbahçe halı yıkama, güzelbahçe koltuk yıkama, güzelbahçe perde yıkama, battaniye ve yorgan yıkama saçak ve overlok tamiri, ve ev ve ofis temizliği gibi bir çok dalda hizmetler sunmaktadır.

Misyonumuz

Tüm Güzelbahçe Halı Yıkama çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışarak müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız hizmetler ile sektörün değerini sürekli arttırmaktır.

Vizyonumuz

Güzelbahçe Halı Yıkama olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla İzmir ve ilçelerinde temizlik hizmetleri sektörün de yer aldığımız konumumuz itibari ile planlı büyümek ve başarıya ulaşmaktır.

5 yıldızlı hijyenik temizliğe ulaşmanın
en pratik yolu bu numarada!

HEMEN ŞİMDİ ARAYIN

Kurumsal Değerler

Güzelbahçe Halı Yıkama, birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Bu değerler grubumuzda alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.

Kurumsal Değerler
  • Saygı Duymak
  • Adil Olmak
  • Samimi Olmak
  • Paylaşmak
  • Tebrik Etmek
  • Ögrenmek
  • Ögretmek
  • Kararlı Olmak
  • Vazgeçmemek

İnsan Kaynakları

Güzelbahçe Halı Yıkama güvenilir, takım ruhuna ve insana değer veren, ekip çalışmasını benimseyen bir firmadır. Tüm çalışanlarının firmamızın bir ferdi olarak çalışmalarından gurur duymaktadır.

İnsan kaynakları konusunda en iyi uygulamaları benimseyen ve tatbik eden örnek bir şirket olarak, bilgi ve tecrübelerimizi bünyemizde bulunan tüm çalışanlarımız ile paylaşmak ve bunları sürekli geliştirmek en büyük hedefimizdir. Çalışanlarımızın gelişim alanlarına yönelik yatırım yaparak, bireysel gelişimi sağlamak ve kurumsal hedeflere ulaşmak için "Doğru İşe, Doğru İnsan" vizyonuyla hareket ederek güçlü insan kaynağı yaratma hedefinde ilerlemeye devam ediyoruz.

Güzelbahçe Halı Yıkama bünyesinde çalışmak isteyen adayların ik@guzelbahcehaliyikama.com e-posta adresine özgeçmişleri ile birlikte (CV) başvurmaları yeterlidir. Değerlendirme sonrası adaya olumlu veya olumsuz bir geri dönüş sağlanacaktır.